Jdi na obsah Jdi na menu
 


Darren Shan-Krvavé chodby

13. 9. 2007
Darren Shan-Krvavé chodby Obrazek

Darren je nadále v Circo Monstruoso a krátí si chvíle se svým kamarádem Evrou.Jednoho dne napadne Darrena někdo ze zadu a přitiskne mu nůž na krk.Hroozley ale nic nedělá a nechává Darrena na pospas.Útočník je ale Hroozleyho dávný přítel Gavner a přichází se správami.Darrenovi nic neřeknou a potichu se domlouvají.Pak Gavner odejde pryč a Hroozley řekne Darrenovi aby se vypravil na dlouhou cestu.Darren se sbalí a on,Hroozley a Evra se vydají do rodného města pana Hroozleyho.
Ve městě se ubytují a Darren s Evrou pudou na obhlídku města.Tam se Darren seznámí s pohlednou holkou Debbie a hned si ji zamiluje.Tráví spolu spoustu času a volné chvíle.
V hotelu si Darren s Evrou prohlíží noviny a televizi kde sou podivné vraždy.Lidé jsou po ůtoku bez krve.
Ihned si pomyslí na pana Hroozleyho,který chodí po večerech sám a nikomu neříká kam jde.A neřekl proč jsou vůbec tady.Mezitím představí Evru Debbie a ta se ho zázrakem nebojí.
Blíží se Vánoce a Darren a Evra se pokoušejí stopovat Hroozleyho.Pak ho vystopují a Darren vyčkává na jatkách.
Uvidí tlustýho chlapa a nad ným se tyčí pan Hroozley s dýkou.Darren zaůtočí na Hroozleyho ale ten ho jen odrazí a začne na něj nadávat,protože hned vedle seskočí podivná bytost a vzápětí uteče.
Hroozley vysvětlí Darrenovi že to byl vampýr a to on vraždil ti lidi.Snažil se ho najít a zabít ale Darren mu to překazil.Takže ten vampýr utekl...a bude zase vraždit.
A cestou si vampýr-Murlough vzal Evru.
Když se bude Darren vracet od Debbie spatří Murlougha a ten mu bude vyhrožovat že zabije Debbie pokud mu nedá Hroozleyho.Darren souhlasí.Spolu s Hroozleym se vydají pátrat po kanálech hledat vampýra...
Pak ale Darrena někdo praští a on se probudí v řetězech hned vedle Evry....v sídle vampýra Murlougha.Ten Darrena pustí pod podmíkou ze mu přinese Debbie.Darren musí souhlasit jinak zemře Evra.
S Hroozleym na vampýra vymislí past a Debbie a její rodiče uspí a vlákají Murlougha do jejich domu.
Tam se Hroozley utká s Murloughem a po pár ranách drápů ho zabije.Mrtvoly se zbaví ale už se sem nesmí nikdy vrátit a tak se Darren rozloučí s Debbie a ve spánku ji dá pusu na tvář...a pak se vrátí dolů do kanálů pro Evru....a to je konec

Trojka je zase o chlup lepší a konečně se utká vampýr a upír....80-100

Postavy:
Darren Shan-mladý poloupír,hlavní hrdina
Larten Hroozley-ochránce Darren,dospělý upír
Evra-hadí chlapec,přítel Darrena
Debbie Rulíková-holka Darrena
Murlough-šílený vampýr,unesl Evru a chtěl zabít Hroozleyho a Debbie
Gavner Zurč-upíří kníže,dávný přítel Hroozleyho
Vampíři-sájí krev a zabíjejí lidi

A kdo je nejlepší ve Trojce?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blbost

(fr, 18. 1. 2013 20:37)

Gavner není upírské kníže ale jenom generál!

??????????

(majk, 22. 9. 2007 21:11)

hm